MT-TK001

Ürünün farklı resimlerini görmek için üzerlerine tıklayınız.
    

Marka: MTO Organik
Model: MT-TK001

Tuz Kili maskesi

Fiyat : 16,00 YTL

Taksit Seçenekleri

Ad  

Ürün Özellikleri:

Kil içeriğindeki demir ve kalsiyumla cildin en iyi dostlarından biri... İşte kil maskesinin faydaları....

Kil cildi güzelleştirir, saçlara canlılık verir ve yaralara iyi gelir. Bu özelliklerinden dolayı bir çok kadın tarafından cilt bakımında tercih e
dilen maddeler arasında yer almaktadır.

Doğadan elde edilen kilde silisyum, demir asidi, alüminyum, magnezyum gibi insan vücuduna faydalı maddeler ve mineraller bulunuyor.

Kilin içinde barındırdığı maddeler sebebiyle cilde ve birçok rahatsızlığa iyi geldiğinin biliniyor. Kadınlar hem bir temizlik malzemesi olarak hem de güzelleşmek için kili kullanıyor. Kilin sivilceleri iyileştirici, saça canlılık verici ve kepeği önleyici özellikleri var..

Kil bazen hamur halinde bazen de bir gün önceden ıslatarak suyu kullanılıyor, Kil piyasaya yeni çıkan birçok kozmetik üründe de kullanılıyor.

Kil sadece güzellik ve temizlik için değil,aynı zamanda cilt hastalıkları için de kullanılmaktadır. Kil selülit, pişik ve ciltteki çeşitli yaralar için de kullanılır.

1 Kutu 100 gr olup en az 10 kullanımlıktır.

Saçımızda Kil maskesi: 
Kil hem kuru hem de yağlı saçlar için faydalıdır. Üstelik zahmetsizce uygulanabilecek bir yöntemdir. Kile ılık su ilave edelim. Yaklaşık olarak beş dakika kadar dinlensin. Ardından da saçınıza sürünüz. 15 – 20 dakika kadar saçınızda beklettikten sonra saçınızı bol su ile durulayınız.